רוצים לדעת איך להשקיע בנדל"ן ולקצור רווחים משמעותיים?

מקומכם איתנו במועדון המשקיעים!

חברי המועדון נחשפים ראשונים להזדמנויות השקעה בלעדיות,
מקבלים גישה לידע, כלים וטיפים של אנשי המקצוע המנוסים בתחום,
וזוכים להטבות ייעודיות

למה כדאי להצטרף למועדון המשקיעים:

  • השקעות ייחודיות: צוות המומחים שלנו מנגיש לציבור השקעות בפרויקטים יזמיים של הקבוצה, וחברי מועדון ההשקעות הם הראשונים לדעת עליהן.

 

  • השקעות בלעדיות: חברי המועדון מקבלים גישה בלעדית, שאינה פתוחה לציבור הרחב, לפרויקטים נבחרים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית.  

 

  • הטבות לחברים בלבד: חברי מועדון המשקיעים נהנים מאחוזי תשואה גבוהים ומהטבות ייחודיות.

 

  • ידע מקצועי: חברי המועדון מוזמנים להשתתף בכנסים פיזיים ובהרצאות מקוונות, ולקבל טיפים וכלים מעשיים להשקעה נבונה. נוסף על כך הם מקבלים עדכונים חשובים על שוק הנדל"ן ישירות לתיבת המייל.

 

  • תמיכה אישית: חברי המועדון נהנים מליווי צמוד של צוות המקצוענים של קרתא השקעות.  

מועדון המשקיעים כאן כדי לספק את הידע והכלים הדרושים לקבלת החלטות השקעה נכונות!

מי אנחנו?

מועדון המשקיעים מופעל על ידי חברת קרתא השקעות. אנחנו מחזיקים בניסיון רב בתחום השקעות הנדל"ן, ומתמחים במימון, תכנון, וביצוע פרויקטים שונים של בנייה ופיתוח. 

בזכות הניסיון שלנו והנכסים שברשותנו, אנחנו יודעים להביא לחברי המועדון את הצעות ההשקעה המניבות ביותר בתחום הנדל"ן בישראל. 

המועדון האקסקלוסיבי שלנו מאפשר גם למשקיעים בעלי הון עצמי מוגבל לקחת חלק בפרויקטים שהיו שמורים עד היום רק לכרישי נדל"ן. 

אולי תרצו לשאול

ההצטרפות למועדון המשקיעים לא כרוכה בעלות או בתשלום דמי חבר. כל הדרוש הוא להירשם ולהתחיל ליהנות מההטבות שאנחנו מציעים. 

המועדון שלנו לגמרי בחינם. אין דמי חבר או עלויות נסתרות – כל מה שאתה צריך לעשות הוא להירשם ולהתחיל לנצל את ההטבות שאנו מציעים.

בהחלט. לא זאת בלבד שחברי המועדון מקבלים זכות ראשונים להשקיע בנכסים ובפרויקטים של קרתא השקעות, אלא יש השקעות מסוימות המתפרסמות במועדון החברים בלבד, וישנן גם הטבות ייעודיות לחברי המועדון. 

המועדון שלנו מתמקד במיוחד בפרויקטים שפוטנציאל ההשבחה בהם גבוה, כמו פרויקטים שבהם הקרקע עוברת שינוי ייעוד, או התחדשות עירונית משמעותית. כמו כן, אנו מציעים השקעות הוניות נוספות בנדל"ן וגם השקעות בנכסים עצמם.

המועדון שלנו מספק ניתוח שוק מעמיק, מידע על מגמות בזירת הנדל"ן, ראיונות עם מומחים בתחום, מילון מונחים מקצועיים, טיפים וכלים לבחינת כדאיות ההשקעה, הסברים הנוגעים להטבות המס, טכניקות מוכחות לניהול משא ומתן יעיל, ועוד תכנים רבים וחשובים.  

נרשמים עכשיו ומתחילים את הדרך
להשקעות נדל"ן חכמות ומשתלמות