דביר דמרי בהרצאת השראה לרגל הוצאת הספר 'יותר נדלן משכל'

"נדלנטיגן"

5 הכללים לאימות מהיר של השקעת נדל"ן כדאית

יום שני ו' אדר א' (7.2) | 20:30 | בזום

אנחנו בתחילת שנת 2022, והנדל"ן בישראל רותח מאי פעם.
משבר הקורונה עשה טוב לשוק, ומועדון משקיעי הנדל"ן בישראל קוצר את הפירות בגדול. בחמשת השנים הקרובות הצפי לתשואות הוא גדולות מאוד ובנקודת הזמן הזו, השאלה שחשובה עבורך היא:

איך גם אתה מתחיל להרוויח מהשקעות נדל"ן

אולי אתה כבר מושקע בנדל"ן בצורה כזו או אחרת ואולי לא, אבל בוובינר הזה אנחנו רוצים לתת לך הסתכלות על שוק הנדל"ן בישראל מזוית אחרת, שתלמד אותך לאתר השקעות אקסלוסיביות, מהסוג ששמור למעמד הגבוה של משקיעי הנדל"ן

שלום, כאן דביר דמרי

אני פוגש יום יום אנשים שעבדו קשה וחסכו שקל לשקל, ועכשיו כשיש בידם 200,000 ש"ח הם חושבים איך להתקדם כלכלית, כיצד להשקיע וכיצד להרוויח. לצערי, יותר משלושים אחוז מהאנשים שפגשתי הפסידו בהשקעה קודמת למעלה מ־100,000 ש"ח.

שוב ושוב הם מספרים את אותו הסיפור: זאת הייתה השקעה שהגיעה דרך בן משפחה קרוב, היה ברור להם שהכול בטוח ושאי אפשר להפסיד.

הם חשבו שבחנו לעומק והחליטו בלב שלם, אך כשהכל קורס מתברר שהכתובת בעצם הייתה על הקיר כל הזמן: היו סימנים מוקדמים והעסקה הכושלת לא נבנתה נכון מלכתחילה, או שלא תאמה את רמת הסיכונים המתאימה להם.

בוובינר הייחודי של 'קרתא השקעות'

אני אלמד אותך מהם הכללים שיתנו לך יכולת לאתר את ההשקעות הטובות והנכונות עבורך. צריך להבין ששוק הנדל"ן מייצר לנו אלפי אפשרויות השקעה שונות, מה שלא משאיר לנו אלא להתבלבל.

לכן, מטרת הערב הזה היא פשוטה: לעשות סדר בהשקעות הנדל"ן ולשרטט את הדרך שלכם לבניית תיק נכסים מצליח ומניב. הדרך לא תמיד קצרה ופשוטה, אך פעולות עקביות יובילו אתכם למספר עסקאות שיחד ישאירו בידכם צבר נכסים בסכומים גבוהים מאוד.

להרשמה לוובינר ללא עלות

ההרשמה מהווה אישור לקבל עידכונים מקרתא ודביר דמרי

Open chat
נשמח לעזור
שלום!
צריכים עזרה?
אפשר לשוחח איתנו כאן