לייצר פנסיה נוספת?

זה לא בשמיים

אנשים רבים בישראל מגיעים לגיל פרישה ומגלים שאין להם די כסף לחיות. המומחים שלנו ילמדו אתכם כיצד לסגור את הפער הפנסיוני וליהנות מביטחון כלכלי גם לאחר הפרישה

כל אזרחי ישראל מחויבים להפריש מדי חודש כספים לטובת חסכון פנסיוני, ובכל זאת, אנשים רבים מגלים בשלב מאוחר מדי שהם לא חסכו די כסף על מנת לשמור על רמת החיים שאליה הורגלו.

באמצעות השקעה מושכלת במוצר נדל"ן, אפשר ליצור פנסיה נוספת ולצבור רווחים משמעותיים להמשך הדרך. המומחים שלנו, בשיתוף מומחי חברת התכנון הפיננסי "גולה", יציגו לכם את הפתרון הפשוט שיאפשר לכם להגיע מוכנים כלכלית לגיל הפרישה.

בוובינר נגלה מדוע נוצר חוסר בכסף בגיל פרישה, וכיצד אפשר לסגור את הפער הפנסיוני וליצור פנסיה נוספת ובטוחה, בין השאר באמצעות השקעה יצירתית בנדל"ן. יינתן גם זמן לשאלות מהקהל.

הוובינר יועבר על ידי:
 

המשתתפים באירוע יקבלו מתנה: רישיון לשימוש במערכת התכנון הפיננסי של "גולה" למשך שנה, וכן מפגש ייעוץ אישי עם מתכנן פיננסי של קרתא.

מתי: יום שלישי 6.02 כ"ז בשבט שעה 20:00

איפה: וובינר (הרצאת זום)

להרשמה לאירוע ולקבלת לינק:

קבוצת קרתא

מימון, ייזום, תכנון, ניהול, שיווק
וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן.

אנו פועלים בתחום הנדל"ן ומתמחים במימון, ייזום, תכנון, ניהול, שיווק וביצוע פרויקטים.

בזכות תמהיל השותפים האיכותי שלנו, ואחזקותיה האסטרטגיות של 'קבוצת קרתא' – אנו רואים כשליחות ראשונה במעלה, להביא בפניכם את הניסיון, המקצועיות והסטנדרטים הגבוהים ביותר – על מנת שתוכלו להרוויח, גם בתקופות מאתגרות.

תקופה זו מאופיינת בחוסר וודאות המשפיע על כלכלת המשפחה בכל רבדיה, במיוחד בהחלטות גורליות כמו קניית או מכירת נכס. אנו בקבוצת קרתא' החלטנו ליזום כנס ייחודי זה על מנת לתת מענה מקצועי ומהימן, ולענות על השאלות הבוערות, על מנת לאפשר לכם לקבל את התשובות המדויקות ביותר כדי לשמור על הכסף שלכם.