תיק משקיע

דוגמה צפת

צפת

קצת עלינו

אורן מסקלצ'י
מנכ"ל

מומחה למימון נדל"ן, שימש בתפקידי ניהול בכירים בבנק מזרחי טפחות וצבר ניסיון רב בתחום ליווי ומימון פרויקטים רחבי היקף בעולם יזמות הנדל"ן.

-תמונה-עדכנית-1.22.jpg

עמיחי ניימן
יו"ר ומייסד

מיסד קבוצת קרתא, מומחה להשבחת נכסים, בעל ניסיון רב בניהול יזמות בניה, התחדשות עירונית ושימור מבנים ישנים.

שמעון ברון
סמנכ"ל

יזם ומומחה נדל"ן, עתיר ניסיון בעולם הפיננסים, ההשקעות והנדל"ן. כיהן במגוון תפקידים בכירים בחברות יזמות.

פעילות הקבוצה

קבוצת קרתא פועלת בתחום הנדל"ן.

הקבוצה הוקמה לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום ומתמחה במימון, ייזום, תכנון, ניהול, שיווק וביצוע פרויקטים בנדל"ן.

בזכות תמהיל שותפיה ואחזקותיה האסטרטגיות בפעילויות מבוססות ומגוונות, קבוצת קרתא מביאה לשולחן ידע וניסיון ארוך שנים, מקצועיות ועשייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מתחלקת לארבעה תחומי פעילות:

יזמות נכסים

התחדשות עירונית

נכסים מניבים

השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן

התחדשות עירונית

יזמות
נכסים

נכסים
מניבים

הקבוצה הוקמה ע"י עמיחי ניימן, יזם נדל"ן ירושלמי. מאז 2008 עמיחי צבר ניסיון רב בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובפרט בפרויקטים מורכבים בירושלים הכוללים אלמנטים לשימור מחמיר, דיירים מוגנים והקדשות. עמיחי משמש כיו"ר קבוצת קרתא. 

קרתא השקעות מקבוצת קרתא, קמה ע"מ לעזור למשפחות להתקדם כלכלית באמצעות השקעות נדל"ן.

החברה נותנת הזדמנות למשקיעים להשקיע יחד בהשקעות נדל"ן בטוחות, גדולות ורווחיות, ובכך לייצר על הונם תשואה מקסימלית. כל השקעה נבחנת בקפידה, ומלווה ע"י מיטב אנשי המקצוע, בעלי ניסיון רב הכוללים כלכלנים, משרד נדל"ן, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים ומהנדסים הבוחנים, מפקחים ומנהלים את ההשקעה בפרויקט מבחינה עסקית, משפטית, תכנונית וביצועית.

פרויקטים נבחרים

קרתא השקעות

'קרתא השקעות' 'מקבוצת קרתא' פותחת בפני אלפי משפחות ואנשי עסקים בישראל צוהר נדיר ואיכותי להצלחה כלכלית באמצעות נדל"ן ע"י השקעות בסכומים בינוניים וגדולים.

קבוצת קרתא עוסקת ביזמות מגורים ומסחר, התחדשות עירונית, אחזקת נכסים מניבים והשקעות נדל"ן.

הקבוצה מעצבת, מתכננת ובונה אלפי יחידות דיור למגורים, ומחזיקה בעשרות אלפי מ"ר של מסחר שכונתי ברחבי הארץ.

קרתא מניחה מעת לעת לפתחם של מנויי מועדון המשקיעים שלה הזדמנויות טובות, ומציעה להשקיע בפרויקטים בבעלותה בעיקר בירושלים.

כל השקעה של קרתא נבחנת בקפידה במגוון תחומים ומשתנים, ומקבלים את חוות דעתם של מיטב אנשי המקצוע: שמאים, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, אדריכלים, מהנדסים, מפקחים ומנהלים.

רק לאחר שעברו בהצלחה את כל בחינות הפרויקט: העסקית, המשפטית, התכנונית והביצועית – עובר הפרויקט לאישור סופי בוועדת היזמות וההשקעות.

אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחת קרתא!

נדל"ן מניב מסחרי //

במסלולזה, מוקמת שותפות מוגבלת בניהול חברת קרתא השקעות. אותה שותפות רוכשת קרקע לבנייה של מתחם מסחרי או מגורים ובסוף התהליך מחלקת את הרווחים בין חברי הקבוצה.

מסלול דירות //

במסלול זה, המומחים של קרתא מאתרים עבור המשקיעים נכסים ודירות במחירים אטרקטיביים ובעלי פוטנציאל השבחה גבוה. המשקיעים רוכשים דירות במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, ונהנים מדמי שכירות

מסלול הוני

שותפות ברווחים //

בדומה למסלול התשואה הקבועה, אנו מאתרים פרוייקטים איכותיים ומשקיעים בהם בתמורה לאחוזים ניכרים מרווחי הפרוייקט. בסיומו של הפרוייקט, מקבלים המשקיעים את כספם ומתחלקים באופן יחסי ברווחים.

תשואה קבועה //

במסלול זה, אנו מאתרים פרוייקטים בשלבים מתקדמים, ומעוקיעים בהם בתמורה לתשואה קבועה ומוגדרת מראעו. בסיום הפרוייקט מקבלים המשקיעים את כספם, בתוספת התשואה המובטחת.

פרטי ההשקעה

נשמח להיות בקשר

להצטרפות למועדון המשקיעים של קרתא בוואצפ:
כל המידע, העצות והתובנות של כרישי הנדל"ן אצלך בנייד.

שקיפות בקרתא

גיוס הון לביצוע השקעות נעשה בהתאם להוראות הקובעות בחוק ניירות ערך, התשכ”ח-1968 ובהתאם אין החברה מתחייבת כי במי מההשקעות שיקודמו על ידי החברה תוכל היא להיענות להצעות השקעה של כל או חלק מהמשקיעים שיודיעו על רצונם לבחון את ההשקעה או להשתתף בה. החברה מחויבת למגבלות הקבועות בחוק; למידע שהיא רשאית להפיץ בשלבים השונים של בחינת ביצוע השקעות; ולקריטריונים אותם היא תקבע, מעת לעת (ויכול ובגין כל השקעה בנפרד), לצורך גיוס ההון הנדרש ובהתאם להוראות החוק. בתמצית, לאחר שהחברה תמצא כי קיימת היתכנות להשקעה חדשה ולאחר שתבצע בדיקות ראשוניות (או אחרת) בהתאם לשיקול דעתה, תפרסם היא (ככל שתמצא שהדבר מתאים בנסיבות הענין) פרסום כללי בדבר כוונת השקעה. פרסום כללי בשלב הראשון לא יכלול (בהתאם למגבלות הקבועות על כך בחוק) נתונים כספיים ואת פרטי ההצעה, לרבות מחיר, ריבית ותשואה צפויה. ככל שיתקבלו אצל החברה פניות של יותר מ-35 מתעניינים, תקבע החברה לעצמה קריטריונים (שיקבעו, בין היתר,בהתאם לאופי ההשקעה; סכום ההשקעה הצפוי; הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהשקעה; פרופיל המשקיע; משך הזמן הצפוי להשקעה; ועוד) לצורך “סינון” הפניות, באופן בו החברה לא תמסור פרטים נוספים לצורך בחינת השתתפות בהשקעה אלא לכמות מתעניינים שלא תעלה על 35.

Open chat
נשמח לעזור
שלום!
צריכים עזרה?
אפשר לשוחח איתנו כאן