תיק משקיע

יובלים מרכז מסחרי – כללי

קצת עלינו

אורן מסקלצ'י
מנכ"ל

מומחה למימון נדל"ן, שימש בתפקידי ניהול בכירים בבנק מזרחי טפחות וצבר ניסיון רב בתחום ליווי ומימון פרויקטים רחבי היקף בעולם יזמות הנדל"ן.

-תמונה-עדכנית-1.22.jpg

עמיחי ניימן
יו"ר ומייסד

מיסד קבוצת קרתא, מומחה להשבחת נכסים, בעל ניסיון רב בניהול יזמות בניה, התחדשות עירונית ושימור מבנים ישנים.

שמעון ברון
סמנכ"ל

יזם ומומחה נדל"ן, עתיר ניסיון בעולם הפיננסים, ההשקעות והנדל"ן. כיהן במגוון תפקידים בכירים בחברות יזמות.

פעילות הקבוצה

קבוצת קרתא פועלת בתחום הנדל"ן.

הקבוצה הוקמה לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום ומתמחה במימון, ייזום, תכנון, ניהול, שיווק וביצוע פרויקטים בנדל"ן.

בזכות תמהיל שותפיה ואחזקותיה האסטרטגיות בפעילויות מבוססות ומגוונות, קבוצת קרתא מביאה לשולחן ידע וניסיון ארוך שנים, מקצועיות ועשייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מתחלקת לארבעה תחומי פעילות:

יזמות נכסים

התחדשות עירונית

נכסים מניבים

השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן

התחדשות עירונית

יזמות
נכסים

נכסים
מניבים

הקבוצה הוקמה ע"י עמיחי ניימן, יזם נדל"ן ירושלמי. מאז 2008 עמיחי צבר ניסיון רב בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובפרט בפרויקטים מורכבים בירושלים הכוללים אלמנטים לשימור מחמיר, דיירים מוגנים והקדשות. עמיחי משמש כיו"ר קבוצת קרתא. 

קרתא השקעות מקבוצת קרתא, קמה ע"מ לעזור למשפחות להתקדם כלכלית באמצעות השקעות נדל"ן.

החברה נותנת הזדמנות למשקיעים להשקיע יחד בהשקעות נדל"ן בטוחות, גדולות ורווחיות, ובכך לייצר על הונם תשואה מקסימלית. כל השקעה נבחנת בקפידה, ומלווה ע"י מיטב אנשי המקצוע, בעלי ניסיון רב הכוללים כלכלנים, משרד נדל"ן, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים ומהנדסים הבוחנים, מפקחים ומנהלים את ההשקעה בפרויקט מבחינה עסקית, משפטית, תכנונית וביצועית.

פרויקטים נבחרים

קרתא השקעות

'קרתא השקעות' 'מקבוצת קרתא' פותחת בפני אלפי משפחות ואנשי עסקים בישראל צוהר נדיר ואיכותי להצלחה כלכלית באמצעות נדל"ן ע"י השקעות בסכומים בינוניים וגדולים.

קבוצת קרתא עוסקת ביזמות מגורים ומסחר, התחדשות עירונית, אחזקת נכסים מניבים והשקעות נדל"ן.

הקבוצה מעצבת, מתכננת ובונה אלפי יחידות דיור למגורים, ומחזיקה בעשרות אלפי מ"ר של מסחר שכונתי ברחבי הארץ.

קרתא מניחה מעת לעת לפתחם של מנויי מועדון המשקיעים שלה הזדמנויות טובות, ומציעה להשקיע בפרויקטים בבעלותה בעיקר בירושלים.

כל השקעה של קרתא נבחנת בקפידה במגוון תחומים ומשתנים, ומקבלים את חוות דעתם של מיטב אנשי המקצוע: שמאים, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, אדריכלים, מהנדסים, מפקחים ומנהלים.

רק לאחר שעברו בהצלחה את כל בחינות הפרויקט: העסקית, המשפטית, התכנונית והביצועית – עובר הפרויקט לאישור סופי בוועדת היזמות וההשקעות.

אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחת קרתא!

נדל"ן מניב מסחרי //

במסלולזה, מוקמת שותפות מוגבלת בניהול חברת קרתא השקעות. אותה שותפות רוכשת קרקע לבנייה של מתחם מסחרי או מגורים ובסוף התהליך מחלקת את הרווחים בין חברי הקבוצה.

מסלול דירות //

במסלול זה, המומחים של קרתא מאתרים עבור המשקיעים נכסים ודירות במחירים אטרקטיביים ובעלי פוטנציאל השבחה גבוה. המשקיעים רוכשים דירות במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, ונהנים מדמי שכירות

מסלול הוני

שותפות ברווחים //

בדומה למסלול התשואה הקבועה, אנו מאתרים פרוייקטים איכותיים ומשקיעים בהם בתמורה לאחוזים ניכרים מרווחי הפרוייקט. בסיומו של הפרוייקט, מקבלים המשקיעים את כספם ומתחלקים באופן יחסי ברווחים.

תשואה קבועה //

במסלול זה, אנו מאתרים פרוייקטים בשלבים מתקדמים, ומעוקיעים בהם בתמורה לתשואה קבועה ומוגדרת מראעו. בסיום הפרוייקט מקבלים המשקיעים את כספם, בתוספת התשואה המובטחת.

פרטי ההשקעה

 

תקציר | Summary

במתחם הצפוני של פארק המדע בנס ציונה הגובל בחלקו הצפוני של פארק המדע רחובות, קם מרכז מסחרי המונה כ-2600 מ"ר חנויות, סביב פארק ירוק פנימי. המרכז משמש את עובדי המתחם ואורחיהם ואת השכונות הסמוכות. המקום ברובו מושכר לעסקים חזקים והופך להיות אבן שואבת לכלל האזור, אתם מוזמנים לקחת חלק בהצלחה.

המתחם הירוק בין החנויות

סביבת הנכס | Environment

האזור נמצא היום בתנופת פיתוח ושינויים תחבורתיים. הפרויקט יושב על ציר תנועה מרכזי שמחובר לכביש 431. המתחם ממוקם בקרבה לתחנת הרכבת של רחובות ועתיד ליהנות מנגישות נוחה לכל חלקי גוש דן. המרכז המסחרי נושק לשכונת המגורים גבעת נוף היוקרתית הצמאה לשטחי מסחר וחיי לילה.אודות השותפים | About the partners

שותפינו בפרויקט הינם חברת 'שחר השקעות' בבעלותם של היזמים הוותיקים אריה לדרמן ויוסף לוי אשר להם ניסיון עשיר בפרויקטים מסחריים בפרט. 'שחר השקעות' יחד עם 'קבוצת קרתא' נכנסה לפרויקט מתוך שותפות ארוכת שנים בכמה פרויקטים משותפים מוצלחים. ל'שחר השקעות'  מלאי של עשרות נכסים מניבים ברחבי הארץ בין השאר בערים ירושלים, חיפה, עתלית, רחובות, קריית מוצקין, קריית ים, דימונה ועוד.
ל'שחר השקעות' מארג שלם של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המנהלים את הנכסים המניבים בבעלותם מתוך אחריות ויושרה לכספי החברה והמשקיעים.


 

הפרויקט | the project

שטח המסחר מונה כ-2600 מטר ובנוסף 57 חניות רכב בחניון עילי. כיום, כ-75% מכלל השטח מושכר לשוכרים שונים ביניהם בנק לאומי, חומוס אליהו, poke-bar, מסעדת RUBEN, ועוד. המרכז הינו רווחי גם בסביבת ריבית גבוהה כשל היום בשל המחיר המיוחד בו קרתא ושותפיה נכנסו לעסקה. המשקיעים בפרויקט ייהנו מתשואה שנתית קבועה אשר תחולק בסוף תקופת ההשקעה. בימים אלה מתנהל משא ומתן להשכרת שטחי המסחר הנוספים בפרויקט מול רשת מסעדות חלבית, חדר כושר ועוד. כמו"כ 15 חניות מושכרות לחברת הטענת המכוניות EV MOTORS.
המרכז המסחרי שואף בחודשים הקרובים ועד סוף שנת 2024 להיות מושכר כולו. חשוב לציין שהמקום התמלא בתוך כדי מלחמת חרבות ובתוקפה מאתגרת מבחינת הריביות בשוק והתנועה הדלילה של קונים בחנויות. עם זאת בשל החוסר הגדול באזור לשטחי מסחר המקום מתמלא בקצב משביע רצון ובימים אלה ממש מתנהלים משא ומתן מול שוכרים פוטנציאלים שונים.

 

 חשוב לציין כי כבר היום בעוד אנו בתוך הליך הרכישה כבר קיבלה החברה שמאות עדכנית על כך ששווי הנכס גבוה בהרבה מהמחיר בו קנינו את הנכס. מצב זה מהווה עוגן משמעותי עבור החברה והמשקיעים בכלל ומציב אותנו במקוב בו תמיד אנחנו יכולים להחליט למכור את הנכס ברווח נאה ולהחזיר למשקיעים את כספם.

 


סיכונים בפרויקט:

זמן – פרויקטים בנדל"ן עשויים להתארך מעבר לצפוי.

 


סיכום | Summary

חברת קרתא השקעות שמחה להציג בבלעדיות לחברי מועדון המשקיעים שלה השקעה בטוחה ביותר, קצרת טווח ובעלת תשואה נאה וידועה מראש בפרויקט מסחרי אסטרטגי בלב פארק הייטק בנס ציונה

לבירורים נוספים, צרו קשר עם מנהל תיקי המשקיעים שלכם.

מוזמנים לצאת אתנו לדרך,

עמיחי ושמעון

 

נשמח להיות בקשר

להצטרפות למועדון המשקיעים של קרתא בוואצפ:
כל המידע, העצות והתובנות של כרישי הנדל"ן אצלך בנייד.

שקיפות בקרתא

גיוס הון לביצוע השקעות נעשה בהתאם להוראות הקובעות בחוק ניירות ערך, התשכ”ח-1968 ובהתאם אין החברה מתחייבת כי במי מההשקעות שיקודמו על ידי החברה תוכל היא להיענות להצעות השקעה של כל או חלק מהמשקיעים שיודיעו על רצונם לבחון את ההשקעה או להשתתף בה. החברה מחויבת למגבלות הקבועות בחוק; למידע שהיא רשאית להפיץ בשלבים השונים של בחינת ביצוע השקעות; ולקריטריונים אותם היא תקבע, מעת לעת (ויכול ובגין כל השקעה בנפרד), לצורך גיוס ההון הנדרש ובהתאם להוראות החוק. בתמצית, לאחר שהחברה תמצא כי קיימת היתכנות להשקעה חדשה ולאחר שתבצע בדיקות ראשוניות (או אחרת) בהתאם לשיקול דעתה, תפרסם היא (ככל שתמצא שהדבר מתאים בנסיבות הענין) פרסום כללי בדבר כוונת השקעה. פרסום כללי בשלב הראשון לא יכלול (בהתאם למגבלות הקבועות על כך בחוק) נתונים כספיים ואת פרטי ההצעה, לרבות מחיר, ריבית ותשואה צפויה. ככל שיתקבלו אצל החברה פניות של יותר מ-35 מתעניינים, תקבע החברה לעצמה קריטריונים (שיקבעו, בין היתר,בהתאם לאופי ההשקעה; סכום ההשקעה הצפוי; הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהשקעה; פרופיל המשקיע; משך הזמן הצפוי להשקעה; ועוד) לצורך “סינון” הפניות, באופן בו החברה לא תמסור פרטים נוספים לצורך בחינת השתתפות בהשקעה אלא לכמות מתעניינים שלא תעלה על 35.

Open chat
נשמח לעזור
שלום!
צריכים עזרה?
אפשר לשוחח איתנו כאן