תיק משקיע

תיק משקיע מלכי ישראל 13-15 הרצליה כללי

קצת עלינו

אורן מסקלצ'י
מנכ"ל

מומחה למימון נדל"ן, שימש בתפקידי ניהול בכירים בבנק מזרחי טפחות וצבר ניסיון רב בתחום ליווי ומימון פרויקטים רחבי היקף בעולם יזמות הנדל"ן.

-תמונה-עדכנית-1.22.jpg

עמיחי ניימן
יו"ר ומייסד

מיסד קבוצת קרתא, מומחה להשבחת נכסים, בעל ניסיון רב בניהול יזמות בניה, התחדשות עירונית ושימור מבנים ישנים.

שמעון ברון
סמנכ"ל

יזם ומומחה נדל"ן, עתיר ניסיון בעולם הפיננסים, ההשקעות והנדל"ן. כיהן במגוון תפקידים בכירים בחברות יזמות.

פעילות הקבוצה

קבוצת קרתא פועלת בתחום הנדל"ן.

הקבוצה הוקמה לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום ומתמחה במימון, ייזום, תכנון, ניהול, שיווק וביצוע פרויקטים בנדל"ן.

בזכות תמהיל שותפיה ואחזקותיה האסטרטגיות בפעילויות מבוססות ומגוונות, קבוצת קרתא מביאה לשולחן ידע וניסיון ארוך שנים, מקצועיות ועשייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מתחלקת לארבעה תחומי פעילות:

יזמות נכסים

התחדשות עירונית

נכסים מניבים

השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן

התחדשות עירונית

יזמות
נכסים

נכסים
מניבים

הקבוצה הוקמה ע"י עמיחי ניימן, יזם נדל"ן ירושלמי. מאז 2008 עמיחי צבר ניסיון רב בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובפרט בפרויקטים מורכבים בירושלים הכוללים אלמנטים לשימור מחמיר, דיירים מוגנים והקדשות. עמיחי משמש כיו"ר קבוצת קרתא. 

קרתא השקעות מקבוצת קרתא, קמה ע"מ לעזור למשפחות להתקדם כלכלית באמצעות השקעות נדל"ן.

החברה נותנת הזדמנות למשקיעים להשקיע יחד בהשקעות נדל"ן בטוחות, גדולות ורווחיות, ובכך לייצר על הונם תשואה מקסימלית. כל השקעה נבחנת בקפידה, ומלווה ע"י מיטב אנשי המקצוע, בעלי ניסיון רב הכוללים כלכלנים, משרד נדל"ן, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים ומהנדסים הבוחנים, מפקחים ומנהלים את ההשקעה בפרויקט מבחינה עסקית, משפטית, תכנונית וביצועית.

פרויקטים נבחרים

קרתא השקעות

'קרתא השקעות' 'מקבוצת קרתא' פותחת בפני אלפי משפחות ואנשי עסקים בישראל צוהר נדיר ואיכותי להצלחה כלכלית באמצעות נדל"ן ע"י השקעות בסכומים בינוניים וגדולים.

קבוצת קרתא עוסקת ביזמות מגורים ומסחר, התחדשות עירונית, אחזקת נכסים מניבים והשקעות נדל"ן.

הקבוצה מעצבת, מתכננת ובונה אלפי יחידות דיור למגורים, ומחזיקה בעשרות אלפי מ"ר של מסחר שכונתי ברחבי הארץ.

קרתא מניחה מעת לעת לפתחם של מנויי מועדון המשקיעים שלה הזדמנויות טובות, ומציעה להשקיע בפרויקטים בבעלותה בעיקר בירושלים.

כל השקעה של קרתא נבחנת בקפידה במגוון תחומים ומשתנים, ומקבלים את חוות דעתם של מיטב אנשי המקצוע: שמאים, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, אדריכלים, מהנדסים, מפקחים ומנהלים.

רק לאחר שעברו בהצלחה את כל בחינות הפרויקט: העסקית, המשפטית, התכנונית והביצועית – עובר הפרויקט לאישור סופי בוועדת היזמות וההשקעות.

אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחת קרתא!

נדל"ן מניב מסחרי //

במסלולזה, מוקמת שותפות מוגבלת בניהול חברת קרתא השקעות. אותה שותפות רוכשת קרקע לבנייה של מתחם מסחרי או מגורים ובסוף התהליך מחלקת את הרווחים בין חברי הקבוצה.

מסלול דירות //

במסלול זה, המומחים של קרתא מאתרים עבור המשקיעים נכסים ודירות במחירים אטרקטיביים ובעלי פוטנציאל השבחה גבוה. המשקיעים רוכשים דירות במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, ונהנים מדמי שכירות

מסלול הוני

שותפות ברווחים //

בדומה למסלול התשואה הקבועה, אנו מאתרים פרוייקטים איכותיים ומשקיעים בהם בתמורה לאחוזים ניכרים מרווחי הפרוייקט. בסיומו של הפרוייקט, מקבלים המשקיעים את כספם ומתחלקים באופן יחסי ברווחים.

תשואה קבועה //

במסלול זה, אנו מאתרים פרוייקטים בשלבים מתקדמים, ומעוקיעים בהם בתמורה לתשואה קבועה ומוגדרת מראעו. בסיום הפרוייקט מקבלים המשקיעים את כספם, בתוספת התשואה המובטחת.

פרטי ההשקעה

 

תקציר | Summary

ברחוב השקט בלב העיר הרצליה ייהרסו 2 מבנים ישנים של 11 דירות ובמקומם ייבנה בניין חדש ומודרני של 30 יח"ד, אתם מוזמנים להצטרף להצלחה.


 

סביבת הנכס | Environment

 

רחוב מלכי ישראל הינו רחוב שקט הממוקם בשכונת 'מרכז העיר' – הרצליה.

מרכז העיר הרצליה נחשב לאזור שקט ומטופח וגם למרכז קניות ובילוי, עם תחבורה ציבורית המקשרת בין כל חלקי העיר ולערים הסמוכות. מהסיבה הזאת האזור מאוכלס גם באוכלוסייה מבוגרת שנוח לה להתגורר ליד מרכזי השירותים והקניות, וגם בסטודנטים ורווקים צעירים, המעוניינים לגור בעיר במרכז הארץ, עם גישה נוחה למרכזי לימוד ותעסוקה. 

מרכז העיר כולל בתחומו מוסדות ציבור ושירותים רבים, כגון גני ילדים, בתי ספר, תיכון, מרכזים מסחריים וקניונים, בהם שער העיר וקניון לב העיר, מרכזים קהילתיים ומרכזי תנועות נוער, בית יד לבנים, תיאטרון הרצליה, ספריה עירונית, מגרשי ספורט ועוד. המרכז הבינתחומי הרצליה ממוקם במרחק נסיעה קצר ממרכז העיר, ובצמידות ממערב ממוקמים פארק הרצליה, קניון שבעת הכוכבים והקאנטרי קלאב.

רחוב מלכי ישראל – הרצליה

פארק הרצליה נושק למרכז העיר ממערב, התושבים נהנים משטחים ירוקים ופארק רחב ידיים עם אטרקציות ספורט ובילוי, שבילים להולכי רגל ולרוכבי אופניים, מתקני שעשועים, אתרים לפיקניקים ובית קפה. באזור הפארק נהנים התושבים גם מקאנטרי קלאב עם בריכה ומתקני כושר וכן מקניון שבעת הכוכבים.

כמו כן, השכונה קרובה לאזור התעשייה הרצליה פיתוח, שהינו אחד מאזורי הבילוי התוססים במרכז הארץ, ובו מגוון של בתי קפה, מסעדות, מועדונים. לעיר הרצליה חופי ים אטרקטיביים, המושכים תיירות פנים וחוץ כאחד, מרינה יוקרתית ופעילות ספורט ימית. בנוסף, העיר הרצליה הינה עיר במרכז הארץ, והקרבה לערים תל אביב, רמת גן ועוד מאפשרת מקומות בילוי רבים ומגוונים מחוץ לעיר.
ממרכז העיר יש נגישות גבוהה ונוחה לאזור התעשייה הרצליה פיתוח, שהינו אחד מאזורי התעסוקה היוקרתיים והמבוקשים בארץ. כמו כן, יש גישה קרובה לצירי תנועה ראשיים דוגמת נתיבי איילון (20) וכביש החוף (2) וכן לתחנת רכבת הרצליה, ואלו מאפשרים גישה למקורות תעסוקה בתל אביב ורמת גן הסמוכות וכן לערים נוספות במרכז הארץ.

מרכז העיר מורכב ברובו מבניינים ישנים שבנייתם החלה עוד בשנות ה-50, לכן בניינים רבים עוברים התחדשות וחיזוק, במסגרת תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי-בינוי הנמצאים בהליכי תכנון שונים, מה שמשפר את חזות מרכז העיר ומעלה את איכות החיים לתושבים.

 
אוניברסיטת רייכמן במרחק 12 דקות הליכה מהפרויקט

 

פמפת האזור – (גוגל)

סטטוס העסקה | Details

במסגרת הפרויקט נהרס הבניין הקיים בן 12 הדירות הישנות, כאשר על השטח יתנוסס בניין יוקרתי בן 30 דירות חדשות בעיצוב מודרני וחדשני.

הבניין הישן

הדירות ייבנו בסטנדרט גבוה עם מפרט טכני עשיר באיכות בניה בלתי מתפשרת. הבניין מתוכנן ע"י משרד תימור שוורץ אדריכלים בע"מ. תימור שוורץ אדריכלים בע"מ הינו משרד אדריכלים מוביל המתמחה במגוון רחב של תחומי תכנון, בהם מגורים, מלונאות ועירוב שימושים, מעורב בתהליכי התחדשות עירונית במרכז הארץ ומביא לשולחן גישה הוליסטית וייחודית. המשרד נוסד על ידי אדריכל רוני תימור ואדריכל אמיר שוורץ בשנת 2011.

הבניין החדש – (הדמייה)

 

 

תמהיל דירות קיים

 

תמהיל דירות חדש

מצב תכנוני | planning statu

הפרויקט עבר את שלב החתימות הנדרש ועבר את סף ה-67% חתימות. מצב זה מקנה מנדט מלא ליזמים לנהל לתכנון ולבצע את הפרויקט ע"פ חוק. היזמים נהנים מאמון מלא מהדיירים וזאת בשל ההליך המקצועי-אנושי שהובילה חברת פרקש מול הדיירים מספר שנים.

את הליך התכנון מקדמת 'קבוצת פרקש בשיתוף חברת 'מרכז העיר נדל"ן'. הליך הוצאת ההיתר נמצא בשלבים מתקדמים וכבר בסוף שנת 2024 אנו צפויים להחזיק היתר בנייה מלא ומיד עם קבלתו יחלו הריסה וביצוע.

לוח זמנים משוער
היתר בנייה מלא: נובמבר 2024
הריסה: ינואר 2025
סיום פרויקט: יוני 2027

 התוכנית העסקית | The business plan

סך הוצאות 49 מיליון ש"ח
הכנסות משוער 60 מיליון ש"ח
רווח משוער 11 מיליון ש"ח

 


סיכונים בפרויקט:

זמן – פרויקטים בנדל"ן עשויים להתארך מעבר לצפוי.

 


סיכום | Summary

חברת קרתא השקעות שמחה להציג בבלעדיות לחברי מועדון המשקיעים שלה השקעה בטוחה ביותר, קצרת טווח ובעלת תשואה נאה וידועה מראש בפרויקט אסטרטגי בשכונת 'מרכז העיר' הרצליה.

לבירורים נוספים, צרו קשר עם מנהל תיקי המשקיעים שלכם.

מוזמנים לצאת אתנו לדרך,

עמיחי ושמעון

 

נשמח להיות בקשר

להצטרפות למועדון המשקיעים של קרתא בוואצפ:
כל המידע, העצות והתובנות של כרישי הנדל"ן אצלך בנייד.

שקיפות בקרתא

גיוס הון לביצוע השקעות נעשה בהתאם להוראות הקובעות בחוק ניירות ערך, התשכ”ח-1968 ובהתאם אין החברה מתחייבת כי במי מההשקעות שיקודמו על ידי החברה תוכל היא להיענות להצעות השקעה של כל או חלק מהמשקיעים שיודיעו על רצונם לבחון את ההשקעה או להשתתף בה. החברה מחויבת למגבלות הקבועות בחוק; למידע שהיא רשאית להפיץ בשלבים השונים של בחינת ביצוע השקעות; ולקריטריונים אותם היא תקבע, מעת לעת (ויכול ובגין כל השקעה בנפרד), לצורך גיוס ההון הנדרש ובהתאם להוראות החוק. בתמצית, לאחר שהחברה תמצא כי קיימת היתכנות להשקעה חדשה ולאחר שתבצע בדיקות ראשוניות (או אחרת) בהתאם לשיקול דעתה, תפרסם היא (ככל שתמצא שהדבר מתאים בנסיבות הענין) פרסום כללי בדבר כוונת השקעה. פרסום כללי בשלב הראשון לא יכלול (בהתאם למגבלות הקבועות על כך בחוק) נתונים כספיים ואת פרטי ההצעה, לרבות מחיר, ריבית ותשואה צפויה. ככל שיתקבלו אצל החברה פניות של יותר מ-35 מתעניינים, תקבע החברה לעצמה קריטריונים (שיקבעו, בין היתר,בהתאם לאופי ההשקעה; סכום ההשקעה הצפוי; הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהשקעה; פרופיל המשקיע; משך הזמן הצפוי להשקעה; ועוד) לצורך “סינון” הפניות, באופן בו החברה לא תמסור פרטים נוספים לצורך בחינת השתתפות בהשקעה אלא לכמות מתעניינים שלא תעלה על 35.

Open chat
נשמח לעזור
שלום!
צריכים עזרה?
אפשר לשוחח איתנו כאן