לוגו השקעות

דווקא עכשיו

משקיעים בישראל

למה עכשיו?

מלחמת "חרבות ברזל" גבתה מחירים קשים מנשוא, והיא משפיעה גם על המשק הישראלי על ענפיו השונים. קבוצת קרתא, המתמחה בענף הנדל"ן וההשקעות, מאמינה בכלכלה הישראלית, ומכירה בצורך להמשיך להזרים את המשק.

אתם משקיעים – אנחנו נותנים

קרתא השקעות, המאפשרת השקעות הוניות בנדל"ן החל מסכום של 200,000 ₪, לפי ריבית קבועה ותחרותית במשק, מגדילה עוד יותר את הריבית כדי לעודד משקיעים נוספים להיכנס למועדון המשקיעים שלה, ולהמשיך להניע את ענף הנדל"ן בישראל. אם יש לכם סכום כסף ששוכב בצד ואינכם יודעים בדיוק מה לעשות איתו – יש לכם הזדמנות גם לקבל תשואה גבוהה וגם לסייע לכלכלה הישראלית.

השקעה הונית בנדל"ן: השקעה שמרנית אטרקטיבית

איך אנחנו מצליחים להציע ריבית אטרקטיבית ועוד להגדיל אותה עבורכם? אנו מאתרים פרויקטים בעלי פוטנציאל גבוה להשבחה, מאפשרים לכם להשקיע בהם לתקופות קצובות מראש, ובסיום התקופה מחזירים את ההשקעה, בתוספת התשואה המובטחת. אנחנו יודעים לעשות את זה באופן סדרתי, וזו הסיבה שהמשקיעים שלנו חוזרים להשקעות נוספות.

אנחנו עושים את זה בהצלחה רבה – כבר הרבה שנים השקעה הונית בנדל"ן היא השקעת נדל"ן שמרנית, המתאימה גם לסכומי השקעה של מאות אלפי שקלים בלבד.

מי אנחנו?

קבוצת קרתא פועלת בתחום הנדל"ן ומתמחה במימון, ייזום, תכנון, ניהול, שיווק וביצוע פרויקטים. אנו רואים כשליחות ראשונה במעלה להביא בפניכם את הניסיון, המקצועיות והסטנדרטים הגבוהים ביותר – על מנת שתוכלו להרוויח, גם בתקופות מאתגרות אלו.

רוצים לשמוע יותר ולהיות שותפים בחיזוק ובעידוד הכלכלה הישראלית בימים קשים אלה?

השאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם >

איתנות פיננסית

מקצוענות ומוניטין

חברה של אנשים

יותר מ-1000 לקוחות מרוצים

Open chat
נשמח לעזור
שלום!
צריכים עזרה?
אפשר לשוחח איתנו כאן