התחדשות עירונית

קבוצת קרתא עוסקת בהתחדשות עירונית באמצעות חברת קרתא התחדשות עירונית. החברה מקדמת אלפי יח"ד במסגרת עסקאות פינוי-בינוי או בינוי-פינוי. במהלך השנים רכשנו ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית בארץ ובפרט בירושלים.

למה לבחור קרתא?

משפחה / אנשים

אצלנו בקרתא, כל לקוח הוא כמו משפחה. כך אנו פועלים ומשתדלים יום יום במהלך התכנון, השיווק, המכירה והביצוע- מהחזון ועד המפתח, ע"מ שכל לקוח יקבל יחס מועדף במהלך הדרך, ואת המוצר המושלם והאיכותי ביותר במסירת הפרויקט. עוד משלבי התכנון המוקדמים אנו משקיעים המון מחשבה, ידע וכלים כדי שתקבלו את בית החלומות שלכם בדיוק כמו שחלמתם.

חוסן פיננסי

קבוצת קרתא עוסקת גם ביזמות ובנכסים מניבים ומחזיקה במלאי גדול של קרקעות ונכסים, מה שמקנה לקבוצה איתנות פיננסית גבוהה ויכולת לקדם את הפרויקט שלכם בלו"ז הנדרש ללא עיכובים.

מקצועיות

קרתא מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע ע"מ לתת למסור לכם בסוף התהליך מוצר אסטטי ואיכותי.

משלבי התכנון המוקדמים אנו משקיעים המון מחשבה, ידע וכלים כדי שתקבלו את בית החלומות שלכם בדיוק כמו שחלמתם.

שירות

בפרויקט של התחדשות עירונית, חשוב להיות בקשר רציף עם כלל הגורמים והדיירים. קרתא פועלת בשיתוף עם הדיירים מהיום הראשון ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט מתוך הנחת יסוד שבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר בחיי משפחה, וההחלטה להפקיד את הדבר היקר הזה בידיים של יזם היא החלטה כבדת משקל.

קרתא רואה בכם, בעלי הבית, כגורם המרכזי בהליך. אתם הלקוחות, אנחנו עובדים בשבילכם וההצלחה שלנו תלויה בשביעות רצונכם מהתוצאות הסופיות, אבל לא פחות חשוב מכך, מהדרך בה תעברו את כל התהליך.

איכות

קרתא מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע ע"מ לתת למסור לכם בסוף התהליך מוצר אסטטי ואיכותי.
משלבי התכנון המוקדמים אנו משקיעים המון מחשבה, ידע וכלים כדי שתקבלו את בית החלומות שלכם בדיוק כמו שחלמתם.

תהליך התקדמות פרוייקט

חתימת רוב

3-6 חודשים

אישור תב"ע

24 חודשים

פרסום החלטת הועדה

8-14 חודשים

קבלת היתר בניה

12-18 חודשים

בניה בפועל

24-36 חודשים

פינוי בינוי

פרויקטים במודל 'פינוי-בינוי' נועדו לשדרג אזורים עירוניים ישנים או מוזנחים לאזורי מגורים חדישים, מטופחים ומתקדמים, במטרה לשפר את רמת הדיור ואיכות החיים של התושבים לצד ניצול אופטימלי של השטח תוך שמירה על שטחים ירוקים במרכזי הערים.

בפרויקט 'פינוי-בינוי', דיירי הבניינים באזור הנבחר מתפנים מרצונם, לטובת מגורים חלופיים זמניים שאותם מממנים היזמים. הבניינים הישנים נהרסים, ובמקומם נבנים בנייני מגורים מודרניים, שבהם מקבלים הדיירים דירות חדשות וגדולות יותר, בעלי מפרט טכני עשיר הכולל מעלית, חדרי ביטחון, מחסנים, מקומות חניה פרטיים, חדרי שירות ועוד.

בשטחים המוכרזים כדוגמת מתחמי 'פינוי-בינוי', ניתנות תוספות של זכויות בנייה והטבות מיסוי לדיירים, המעודדות את היציאה למהלך המשותף של היזם והדיירים.

לבדיקת זכאות בבניינכם השאירו פרטים ונחזור אליכם

Open chat
נשמח לעזור
שלום!
צריכים עזרה?
אפשר לשוחח איתנו כאן